PST Designs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Energy Hr Caffeine 5

Goto down

In Energy Hr Caffeine 5 Empty In Energy Hr Caffeine 5

Příspěvek pro kewewayc Wed Aug 03, 2011 3:13 pm

Best of the Web world Want my husband loved me, so I felt that I loved, that he needs me exactly how a woman Before connection

kewewayc
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

In Energy Hr Caffeine 5 Empty Re: In Energy Hr Caffeine 5

Příspěvek pro henulka Tue Dec 13, 2011 1:48 am

Tak děvčátka moje milované.. nevím sice zda to píšu do správného chlívečku ale ono je to v podstatě jedno... vždycky jsem v tom měla tak trochu chaoz..ale co chci říct... opouštím vás - úžasné a náramě milé společnice v ct tady u Janinky - Síti... z důvodu velkého nedostatku času... ale věřte mi, že mi bylo s vámi moooc dobře... prosím, nerada bych ztratila s vámi kontakt, tak pokud budete chtít, najděte si mě na facebooku ( henulka je tam snad jen jedna).. s některými se tam potkávám, jiný pouze chodím obdivovat.. bylo mi tu s vámi fajn... a já ještě jednou děkuji Janince, která mi nechala dvířka otevřená pro možnost vrátit se... díky a přeju těm co fotí dobré světlo a těm co tvoří spoustu inspirace... anglicky neumím a věřím, že google překladač umí používat kdekdo z nás... mějte se krásně... a šťastné vánoce..pa Lenka - Henulka smile
henulka
henulka
kuřátko běhátko

Poeet p?íspivku : 60
Age : 45
Registration date : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru